Hyundai i10
1.0i i-Motion Comfort Plus 2e Eigenaar|Clima|Elektr. Ramen|N.A.P|APK tot 09-2026
Direct kopen, basisprijs: € 4.849,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.849,-
LEASEPRIJS: € 79,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 969,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai i10 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0i i-Motion Comfort Plus 2e Eigenaar|Clima|Elektr. Ramen|N.A.P|APK tot 09-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 10 januari 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 153.107 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | oranje |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 79,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.849,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 6-TFF-90 |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 49 kw / 67 pk |
| Laadvermogen: | 402 kg |
| Gewicht: | 908 kg |
| Wielbasis: | 239 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.310 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco (automatisch)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- Climate Control
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- RDW-leges
- start/stop systeem